Система рециркуляції

     

     Система рециркуляції, при фумігації зерна, сприяє швидкому і рівномірному розподілу газоповітряної суміші в будь-якому типі сховища, незалежно від розміру або форми, наприклад трюм судна, силос ін. Фумігація фосфористим воднем в поєднанні з рециркуляційною системою при обробці добре герметизованного приміщення, дозволяє економити як матеріальні засоби так і час знезараження, дегазації.
     

     Система складається з повітряного насоса, гнучких труб з перфорацією і без перфорації, електричного кабелю, кріпильних і герметизуючих елементів, а також електричного кабелю, перехідників, конекторів.
     

     Перед початком вантажних робіт гофрована гнучка труба укладається на дно трюму, після чого з'єднується з ведучою на поверхню трюму цільної пластиковою трубою. Вентилятор, встановлений у верхній її частині, забезпечує постійну циркуляцію повітря всередині трюму, а додаткова гофрована труба, укладена на поверхню зерна після закінчення вантажних робіт - постійний забір повітря їх надзернового простору, де концентрація газу-фуміганту буде найбільшою. Таким чином, рециркуляційна система не тільки скорочує час фумігації, а й значно збільшує її ефективність, підвищуючи цикл звернення газу до декількох разів на добу.