Санітарно-профілактичні послуги

   

     Дератизація - це боротьба з гризунами, знищення щурів, мишей, кротів, що завдають шкоди господарству, в ангарних, виробничих та інших приміщеннях.

     Існує два методи дератизації. Перший метод профілактичний - застосовується з метою створення умов, непридатних для розвитку і життя гризунів. Другий метод - це винищувальна дератизація, яка націлена на знищення вже наявних цивілізацій щурів, кротів, мишей та інших шкідників.

     У ході робіт з дератизації застосовуються виключно сертифіковані хімічні та біологічні препарати, які не шкодять здоров'ю людини і навколишньому середовищу.

     Компанія ТОВ «Трейд Уінд» надає послуги з дератизації складів, погребів, продуктових баз, громадських закладів і т.д.

 

     Дезінфекція - це комплекс заходів, спрямованих на знищення вірусів, бактерій, грибків, у приміщеннях, в автотранспорті, в елеваторах, Сілас, складах.

     Всі типи робіт з дезінфекції проводяться виключно безпечними для людини препаратами, які не мають протипоказань і пройшли перевірку відповідних компаній.

     Залежно від типу об'єкта застосовуються спеціальні дезінфектанти:

  • Розчини з ефектом фунгіциду використовуються при дезінфекції готелів, гуртожитків і квартир;
  • Спеціальні розчини, які не містять фенолу і формальдегідів підбираються для дезінфекції харчових фабрик, цехів, хлівів;
  • Для обробки складів, підвалів і погребів і т.д. використовуються засоби широкого спектру дії.

 

     Дезінсекція - це система заходів, спрямованих на знищення комах, у тому числі, що переносять інфекційні захворювання (тарганів, клопів, бліх, кліщів і мурашок) завдають шкоди харчовим і сільськогосподарським продуктам, виробництву і житлу людини, за допомогою хімічних, біологічних засобів із застосуванням спеціального обладнання.

     Фахівці компанії виконують обробку порожніх і заповнених складських приміщень, силосів, елеваторів, зерносховищ, суднових трюмів, вагонів, офісних і житлових приміщень від комах-шкідників, грибкових та інших інфекцій.

     Дезінсекція проводиться аерозольним методом за допомогою аерозольних генераторів туману виробництва компанії IGEBA Geraetebau GmbH, Німеччина.

     Застосування аерозольних технологій забезпечує:

  • Значне скорочення часу обробки в порівнянні зі звичайним обприскуванням (обробляється близько 1 години).
  • Посилення ефекту дії пестицидів, так як вони застосовуються у вигляді робочого розчину, розпорошеного на дрібні краплі.
  • Проникнення аерозольного туману в усі важкодоступні місця, дрібні тріщини і отвори.
  • Гарантоване рівномірне покриття всіх внутрішніх поверхонь, відсутність «плям».
  • Екологічно чисте знезараження, внаслідок точності дозувань і відсутності залишкової дії.