Про нас

     ТОВ «Трейд Уінд» здійснює професійну діяльність у сфері фумігації, коллораціі, дератизації, дезінсекції, дезінфекції так само надає транспортні та експедиційні послуги, митне оформлення експорту, імпорту, транзиту, організацію видачі всіх можливих типів сертифікатів, закупівлі та продажу сільськогосподарських культур.
     При проведенні фумігації компанія використовує тільки високоефективні препарати (фуміганти). Всі роботи виконуються відповідно до найсуворіших вимог екологічної безпеки та охорони праці.
     Досвід роботи наших співробітників більше 15 років, їх високий рівень кваліфікації дозволяє проводити роботи з високою ефективністю, точно визначити методику обробки, необхідний препарат і терміни проведення робіт.
     Вартість послуг, що надаються узгоджуються для кожного клієнта індивідуально, розрахунок вартості послуг здійснюється, ґрунтуючись на обсязі і виду необхідних робіт.
     ТОВ «Трейд Уінд» надає послуги по всій території України.
     Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці і сподіваємося побачити Вашу компанію в числі наших клієнтів! Ми віримо в те, що ТОВ «Трейд Вінд» стане Вашим гідним і надійним партнером!