Фумігація

 

     Фумігація (від лат. Fumigate - обкурювати, диміти) - знищення шкідників і збудників хвороб рослин шляхом отруєння їх отруйними парами або газами (фумігантами).

     Фуміганти є хімічні речовини (пестициди). Для фумігації застосовується фосфін, бромистий метил, хлорпікрин, дихлоретан і різні суміші.

     Процес фумігації умовно може бути розділений на чотири основні фази:
1. Внесення необхідної кількості фумігантів в продукт / приміщення;
2. Експозиція - витримка фуміганта протягом достатнього часу;
3. Дегазація - вентиляція і видалення фуміганта з продукту / приміщення до безпечного рівня;
4. Перевірка результату фумігації.

     Стандартна фумігація (СФ) проходить на стаціонарному об'єкті (склад, елеватор). Фумігатор контролює ефективність і безпеку процесу від початку до кінця. СФ закінчується видаленням залишків фумігантів і контролем ефективності. Сертифікат СФ виписується після закінчення обробки і підтверджує відсутність небезпечної концентрації газу (фумігантів) і живих шкідників в профумігованому об'єкті.

     Транзитна фумігація (ТФ) проходить на рухомому об'єкті (судно, залізничий вагон) і, як правило, обмежується внесенням фуміганта в порту відвантаження. ТФ проходить протягом рейсу і може займати від чотирьох діб і вище залежно від глибини трюмів, кількості препарату, способу обробки, температури навколишнього середовища, температури вантажу та інш. Сертифікат ТФ виписується після внесення фуміганта в порту відвантаження.

     Наші співробітники виконують всі роботи з дотриманням необхідних вимог, забезпечуючи високу якість наданої послуги.